Dekori i festës së 1-vjetorit të Bellas është mahnitës! (FOTO)

By

Ditën e sotme, vajza e Valdrin Sahitit, Bella, feston ditëlindjen e parë.

Të shumta kanë qenë urimet edhe të miqve dhe bashkëpunëtorëve të babait për Bellan e cila ka sjellur shumë lumturi duke i dhënë një dimension të ri jetës së Valdrinit dhe Editës.

E në një vjetorin e lindjes, për Bellan është menduar një super-festë në shtëpi.

Ka qenë kompania Grand Décor ajo e cila e ka transformuar shtëpinë dukë i dhënë një pamje tejet të ngrohtë dhe festive me dekorin mahnitës.

Më poshtë fotografi nga ambienti. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm