Degradon përplasja: Ofendime mes Feros dhe S4MM, në mes Arbenita! (FOTO+VIDEO)

By

VËREJTJE: FJALORI NË VIDEON DHE FOTOGRAFINË MË POSHTË ËSHTË I PAPËRSHTATSHËM (+18)

Konflikti mes Feros dhe S4MM është përshkallëzuar sërish.

Vetëm pak ditë pasi Fero performoi pa probleme në Tetovë, vendin e lindjes së Saimirit, ky i fundi vendosi dje të përçojë një mesazh në koncert duke lëshuar fjalë të rënda në drejtim të Arbenitës, partneres së Feros e cila e konsideroi ‘kopil’.

 

View this post on Instagram

 

S4MM nervoz pasi Fero para disa dit majti Koncert ne Tetov!!! E shan Feron ne Arbeniten !! Çfar mendim keni?!

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Anash nuk ka mbetur as Fero përmes një postimi në Instagram ku ka ofenduar rëndë rivalin e tij duke i kujtuar që me 1 Gusht performoi pa asnjë problem në Tetovë.

Pas një periudhe të gjatë të qetësisë marrë shkas nga ky rast dhe të tjerë në shoubizin shqiptar mund të themi pa pikë dyshimi se paqja mes reperëve ka përfunduar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm