Dëgjoni të parët pak nga kënga e re e Irkenc Hykës

By

Së shpejti, Irkenc Hyka do të lansojë këngën e tij të re.

Por para lansimit, ai dha një shije të asaj që do jetë kënga e tij me një tekst të ndjeshëm.

Më poshtë mund të shihni postimin e plotë të artistit dhe të dëgjoni këngën. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Irkenc hyka (@irkenc.hyka)

 

Artikuj të ngjashëm