Atdheu zgjedh mes Anës, Shqipes dhe Antonelës (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të premte iu ka përgjigjur Atdheu.

Konkurrenti i programit të dashurisë “Për’puthen” gjatë intervistës, zgjodhi mes Anës, Shqipes dhe Antonelës, a po mendon të bëhet këngëtar, cili nacionalitet i femrave është më i bukur sipas tij dhe sa femra i ka ndërruar?

Këto por edhe shumë të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm