Gashi, gati për një tjetër hap të madh në karrierë? (FOTO)

By

Rrugëtimi i tij ka qenë me shumë sfida drejt arritjes së suksesit në muzikë.

E tash kur vetë ka arritur të konsolidojë një pozitë relativisht solide, reperi shqiptar që vepron në Amerikë, Gashi, është gati për një tjetër hap të madh.

Ai sipas të gjitha gjasave do të hapë label-in e tij

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram ku mes tjerash është shprehur: ‘Unë kam nisur label-in tim të quajtur 423 dhe po kërkoj të nënshkruaj me një artist të ri. Por, ata duhet të kenë muzikë të publikuar paraprakisht’.

Më pas, Gashi e ka fshirë këtë postim për arsye të panjohura që me gjasë lidhen me mesazhin e përçuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm