Dëgjoni pak nga kënga e re e Ardit Çunit (VIDEO)

By

Ardit Çuni këtë 14 shkurt do të vijë me projekt të ri muzikor.

“Si ti” mban titullin kënga e re e artistit.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku ndau dhe pak pjesë nga kënga e re.

Nesër deri në ora 18:00, na mbetet të presim për të dëgjuar këngën e re të Arditit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm