Kida bashkëpunon sërish me ‘PINT’ për projektin e ri

By

Këngëtarja e njohur Kida shumë shpejt do ta sjellë projektin solo të parë për këtë vit.

Këtë ka arritur ta mësojë Prive nga burime pranë artistes.

Kida ka vendosur të bashkëpunojë me emra të ‘PINT’, konkretisht me K-Master për realizimin e këtij projekti, mbase edhe nga përvoja e mirë dhe suksesi që pati bashkëpunimi me Lyrical Son.

Detajet e tjera i gjeni në videon e mëposhtme në rubrikën ‘Të pathënat e javës’.

Artikuj të ngjashëm