Ja çka do studioj Kida!

By

Kida sonte iu përgjigj pyetjeve në rubrikën Kutia të emisionit NIN në Klan Kosova.

Ajo tregoi se kujt i thotë mirëmengjes, a është megalomane dhe cilën këngëtare e konsideron si rivale.

Kida tashmë maturante tha se nuk ka vendosur ende se çka do studioj saktë, por mendon se do zgjedh dizajnin.

Përgjigjet e plota i gjeni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm