Dëgjoni pak nga kënga e re e 2TON (VIDEO)

By

2TON ka qenë shumë aktiv që prej fillimit të pandemisë së vitit të kaluar.

Reperi nga Ferizaj solli shumë këngë dhe njësoj ka nisur edhe këtë vit.

Së fundmi, artisti njoftoi adhuruesit e muzikës së tij se një këngë e re është gati dhe do të lansohet më datë 29 të këtij muaji.

“M’kujtohesh” quhet projekti të cilin reperi e ndau pak me ndjekësit në Instagram./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Artikuj të ngjashëm