Prifest edicioni jubilar zbulon datat (FOTO)

By

Vitit 2018 do ketë në kalendarin artistik një eveniment shumë të rëndësishëm nga kultura.

Edicioni jubilar i dhjetë i festivalit PriFest nuk do të mungoj në kryeqytet dhe duket se punët vetëm se kanë filluar.

Tashmë, nëntë muaj para, dihen edhe datat e festivalit i cili do zhvillohet nga 17-22 Korrik.

Lajmin e ka bërë të ditur regjisorja Vjosa Berisha përmes një postimi në Instagram ku është shprehur se po bëhen dhjetë vite Prifestme plot dashuri. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm