Çfarë thotë Armend Rexhepagiqi për Tunën? (VIDEO)

By

Armend Rexhepagiqi u rikthye në ekranet tona.

Në një intervistë ekskluzive për Prive, këngëtari i cili për shumë kohë nuk u pa në televizion, foli për shumë gjëra rreth tij dhe planeve të tij.

Ndër të tjerash, këngëtari i shumë hiteve, foli edhe për disa këngë të artistëve shqiptarë të cilat i pëlqejnë atij.

Ai përmendi Tunën dhe pati disa fjalë për projektet e saj të cilat mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme.

Nëse nuk e dini, Armendi është njëri prej anëtarëve të jurisë së festivalit Kënga Magjike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm