Defatoret me plot humor u këndojnë të ftuarve në “Prive Reality” (VIDEO)

By

Sa shumë të qeshura e surpriza ndodhën në edicionin festiv të “Prive Reality”.

Siç e do zakoni në festa, hyjnë defatoret surprizë tu këndojnë të ftuarve në shtëpi.

Të parën e këndojnë “zonjën e shtëpisë” Liberta Spahiun pastaj Shkurte Gashin, Butrintin, Yllin dhe Fifin.

Mos e humbisni humorin dhe këngën e defatoreve – ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm