Merret verdikti, ylli i Hollywood-it merr dënim të rëndë!

By

Aktori amerikan Danny Masterson është dënuar me 30 vjet burgim të përjetshëm për përdhunimin e dy grave.

Masterson luajti në That ’70 Show, një serial televiziv që po transmetohej në kohën e krimeve të tij në fillim të viteve 2000.

Prokurorët argumentuan se Masterson, 47 vjeç, ishte mbështetur në statusin e tij si një Scientolog i shquar për të shmangur përgjegjësinë.

Sipas raportit të fundit, Bijou Phillips, gruaja e aktorit Danny Masterson, ka bërë kërkesë për divorc më pak se dy javë pasi Masterson u dënua me 30 vjet deri në përjetësi për përdhunim.

Instagram

Dokumentet ligjore të marra nga TMZ zbulojnë se Phillips paraqiti kërkesën për divorc të hënën në një gjykatë në Kaliforni, duke përmendur ‘dallimet e papajtueshme’ si shkak për përfundimin e martesës së tyre. Data e ndarjes është shënuar si ‘TBD’.

Mes sfidës së kësaj periudhe, Phillips po kërkon mbështetjen e bashkëshortit dhe tarifat e avokatëve, ndërsa kërkon gjithashtu rivendosjen e emrit të saj ligjor në Bijou Phillips. Çifti ndan një vajzë 9-vjeçare dhe Phillips po kërkon kujdestarinë ligjore dhe fizike të fëmijës së tyre. Ajo ka shprehur gatishmërinë e saj për të lejuar vizitën për Masterson. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm