Çfarë nuk di publiku për Liberta Spahiun?

By

Përgjatë 2019-ës shumë fytyra publike kanë qenë pjesë e rubrikës ‘Qitja pikën’ mirëpo në këtë edicion special, protagoniste është vetë ‘zonja e shtëpisë’ – Liberta Spahiu, moderatore dhe producente e Prive.

Në këtë edicion, mund ta njihni pak më mirë Libertën, që gjithnjë sjell pranë publikut të saj materialet më interesante të showbizit.

Çfarë nuk di publiku për moderatorin më të dashur, çfarë profesioni do kishte nëse jo moderimin, për çfarë dëshiron të kujtohet vite më vonë? – këto e shumë të tjera zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm