Dedikimet për Marinën, Luana i përmbledh me nga një fjalë

By

Geti dhe Marina kurorëzuan dashurinë dy javë më parë por jehona e eventit po vazhdon.

Ka qenë Luana Vjollca ajo që e ka risjellë në vëmendje përmes një albumi fotografish ku shfaqet me gjysmën e saj, Marinën.

Secila prej shkrepjeve shoqërohet edhe me një mbishkrim të shkurtër.

‘Bashkë’, ‘Gjithmonë’, ‘Një’, ‘Kaq shumë e lumtur’ – kanë qenë vetëm disa prej mbishkrimeve nga Luana për të shprehur ndjenjat e përjetuara në foto.

Më poshtë, të gjitha imazhet me rend. /Prive.al

Nje.

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Bashke!

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Gjithmone..

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm