Kjo do jetë dhurata e Jehona Sopit për fansat në ditën e Shën Valentinit

By

Jehona Sopi po rikthehet pas disa viteve mungesë.

Ajo këtë Shën Valentin, me datë 14 shkurt do të lansojë projektin e saj të ri i cili është realizuar edhe me videoklip.

Kënga titullohet “Jena dashtë”, dhe nuk devijon nga specialiteti artistik i këngëtares.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ndau një sekuencë të shkurtër të asaj se si do të tingëllojë kënga dhe si do të duket videoklipi i saj i ri. /Prive.al

View this post on Instagram

coming soon #jenaDashtë 14.02.2020

A post shared by Jehona Sopi (@jehonasopiofficial) on

Artikuj të ngjashëm