Arben Zharku bëhet baba

By

Drejtori i Qendrës Kinematografike të Kosovës, Arben Zharku, është bërë baba.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Monika Uka, kanë mirëpritur në jetë një vajzë e cila quhet Anka.

Arbeni dhe Monika ishin në lidhje për disa vjet deri në momentin kur dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë, por pa ndonjë ceremoni të madhe.

Urime çifti për vajzën./Prive.al

Image result for arben zharku monika uka

Artikuj të ngjashëm