Këngëtari amerikan ndan foton e djalit të posalindur

By

Usher dhe e dashura e tij, Jennifer Goicoechea, mirëpritën fëmijën e tyre të dytë së bashku, një djalë, më 29 shtator.

Usher dha lajmin përmes një postimi në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Usher (@usher)

Çifti të cilët janë së bashku që nga tetori i vitit 2019 tashmë janë prindër të një vajze 1-vjeçare të quajtur Sovereign Bo Raymond.

“Ne po ndihemi të bekuar dhe plot dashuri me ardhjen e vajzës sonë të bukur, Sovran Bo Raymond,” tha Usher, në kohën e lindjes së saj në shtator të vitit 2020.

Usher gjithashtu ka dy djem, Usher V, i njohur si Cinqo, dhe Naviyd me ish-gruan e tij, Tameka Foster, me të cilën ishte martuar nga viti 2007 deri në vitin 2009.

Ai ishte gjithashtu i martuar më parë me Grace Miguel nga viti 2015 deri në vitin 2018. Dyshja nuk kishin fëmijë së bashku.

Artikuj të ngjashëm