Datë e veçantë për Yll Limanin (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen nëna e Yll Limanit.

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar hyri në Instagram për të postuar një fotografi të nënës së tij mbi të cilën shkroi: “Urime ditëlindja dashnia jem”.

Në anën tjetër, artisti aktualisht është duke punuar në projekte të reja.

Së shpejti publikohet bashkëpunimi i tij më Lumi B dhe më pas një këngë single që quhet “Buzët e kuqe”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm