Rita Ora pozon nudo (FOTO)

By

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, ka pozuar nudo në plazh.

Ajo postoi disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat shihet teksa mbanë gjoksin e saj me dorë për të mos vënë në pah thithkat.

Kjo nuk është hera e parë që Rita ndanë fotografi të ngjashme.

Në anën tjetër, nëse nuk e dini së fundmi po përflitet për një romancë të re rreth të cilës Prive bëri një përmbledhje më të gjatë dhe të cilën mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm