Rita Ora bashkëpunim të ri me Tiësto, DJ më të mirë të të gjitha kohërave

By

Këngëtarja Rita Ora e ka gati këngën e radhës që pritet të jetë një super hit veror.

Kjo për faktin, që për bashkëpunimin e këtij projekti, ajo ka zgjedhur DJ e famshëm gjerman Tiësto dhe po ashtu Jonas Blue.

Këngëtarja më herët ka pasur bashkëpunime me DJ të tjerë me famë ndërkombëtare si Calvin Harris (me të cilin thuhet se ka pasur edhe lidhje dashurie), me DJ tashmë të ndjerë Avissi në këngën Lonley Together, Kygon për këngën Carry On, ndërsa kjo e radhës me Tiësto do të quhet “Ritual”.

Kënga e treshes do të publikohet ngado të premten e kësaj jave, apo më mirë të flasim me numra, me 31 maj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm