Xhevdet Jashari në zi: I jep lamtumirën dajës së tij

By

Aktori i njohur, Xhevdet Jashari apo ndryshe siç njihet tek publiku i gjerë dhe me rolin e Arifhikmetit tej seriali ‘O sa mirë’ ditën e sotme ka përjetuar një tragjedi në familje.

Një lajmë jo i mirë, ka mërzitur aktorin shumë pasi që daja i tij sot ka ndërruar jetë.

Lajmin e bëri të ditur vetë aktori përmes një statusi në profilin e tij në Facebook ku të menjëhershme ishin mesazhet e ngushëllimit në drejtim të tij.

Ngushëllime familjes!

Artikuj të ngjashëm