Demokrat i përbetuar: Ja çka bën Stresi kur i duhet të zgjedh në mes Ramës e Veliajt!

By

Njihet si rep artist, por përveç kësaj edhe për ngjyrimet politike të tij.

Arkimed Lushaj i njohur me nofkën Stresi, është reper megjithatë përfaqëson edhe zërin e Partisë Demokratike dhe njihet si simpatizant i flaktë i ish kryeministrit Sali Berisha.

I ftuar në Nd’rrimin e Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, atij i është dashur të zgjedh në mes Kryeministrit aktual Edi Ramës dhe kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliajt ose të hante ndonjërin nga ushqimet e shpifura që i ishin servuar në tavolinë.

Por, Stresi ha dhe nuk e thotë asnjërin prej tyre!

Zbulojeni përgjigjen e plotë të reperit:

Artikuj të ngjashëm