Dalin fotografitë e Tunës kur ishte shtatzënë

By

Para disa ditëve, Tuna u bë nënë sërish. Ajo solli në jetë një djalë i cili quhet Zen.

Artistja e mbajti shtatzëninë të fshehur gjatë gjithë kohës saqë asnjë foto të saj nuk e kemi parë me barkun e rrumbullakosur.

Megjithatë, këngëtarja e cila është ndarë nga Patrisi dhe festën e zbulimit të gjinisë e bëri vetëm me Tianin, publikoi foto gjatë kohës kur ishte shtatzënë.

Ajo ishte 29 javëshe në imazhet që shihni më poshtë duke shkruar: ‘Kur ju nuk dinit asgjë’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm