Si të bëhemi të suksesshëm dhe të pasur sipas Ermal Mamaqit? (VIDEO)

By

Moderatori i njohur shqiptar Ermal Mamaqi ka folur për shumë gjëra sonte në emisionin NIN me Alaudin Hamitin.

Por ajo që ju intereson më shumë njerëzve është se si të bëhemi të suksesshëm dhe të pasur.

Ndiqni intervistën më poshtë për të kuptuar se çfarë Ermali rreth kësaj dhe si duhet vepruar./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm