Këto këngë të reja publikohen deri në fund të kësaj jave

By

Duke nisur nga sot e deri tek dita e diel e kësaj jave, do të ketë vazhdimisht këngë të reja.

Sot lëshohet në youtube “M’ke mungu” nga Skerdi dhe Nora. Projekti i paralajmëruar për mbrëmë, u shtye për sot për shkak të disaproblemeve teknike.

Të premten, pritet të publikohet “Bakllava” nga Butrint Imeri dhe Gjiko.

Të shtunën vijnë Flori, Geti dhe Bruno, poashtu 2po2 me këngëtë re, ndërkaq të dielën Mozzik ka paralajmëruar projektin dedikuar nënës së tij i cili lëshohet në youtube rreth orës 12:00./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm