Reperi shqiptar planifikon ta lë Amerikën

By

Nëse deri para pak orësh, çështja e shpërnguljes nga Amerika me rastin e zgjedhjes së Donald Trump si President ishte shaka e rrjeteve sociale, tashmë gjërat kanë ndryshuar.

Faqja për emigracion në Kanada ka rënë nga sistemi dhe duket se për këtë ‘ndikim’ ka pasur edhe reperi i njohur tek ne me bashkëpunimin me Adelina Ismailin, Gashi.

Në rrjetin social Instagram ai ka postuar një tweet drejtuar reperit kanadez Drake ku i thotë: ‘Mund të më nënshkruash me OVO tani që po shpërngulem në Kanada’.

Reperi, SHBA-të tashmë i ka quajtur si Shtetet e Bashkuara të Frikës. /Prive.al/emina

Artikuj të ngjashëm