Melisa i futet muzikës, finalizon projektin e parë

By

Melisa Lleshi u bë e famshme në programin më të njohur të dashurisë “Për’puthen”.

Pak javë më parë, ajo doli nga ky program dhe tashmë ka nisur të merret me diçka tjetër.

Melisa njoftoi publikun se ka finalizuar projektin e parë muzikor i cili do të lansohet shumë shpejt.

“U kry” quhet kënga me të cilën ajo do të debutojë në muzikë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm