Dafina super sexy në setin e ri fotografik (Foto)

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri para disa dite ka qëndruar në Tiranë ku ka realizuar videoklipin e projektit të ri.

Artistja është pjesë e këngës së Lumi B dhe Dj Flow, projekt ky që do të jetë shumë ritmik.

Po përpos kësaj, me tu kthyer në Kosovë ka filluar një tjetër impenjim. Prive mëson se Dafina Zeqiri ka realizuar një set fotografik.

Nga imazhi që ka publikuar në ‘SnapChat’  Zeqiri duket shumë sexy./Prive.al

dafina zeiqiri snap

Artikuj të ngjashëm