Një nga bashkëpunimet më interesante të Noizyt po vjen!

By

Në maj, Prive kishte raportuar se Noizy ka dy artistë shqiptarë me të cilët do të bashkëpunojë.

Për albumin e tij të cilin reperi e ka quajtur të dekadës, ai bashkoi forcat me Elgit Dodën dhe Alban Skenderaj.

Reperi ka finalizuar edhe një këngë që do të jetë në bashkëpunim me Elgitin, dhe data e lansimit është bërë e ditur.

Kënga do të mbajë titullin “Ti, Ti” dhe do të lansohet këtë të premte. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm