2TON sjell projektin e ri – Aktore (VIDEO)

By

2TON ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet ‘Aktore’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Teksin dhe muzikën i ka realizuar vet reperi nga Ferizaj teksa për beatin u kujdes Nego.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm