Dafina në lot, kupton befasinë për të në Big Talk

By

Këngëtarja e njohur, Dafina Dauti, ishte pjesë e Big Brother VIP Kosova dhe bashkë me banorët dhe publikun vendosi të ndaj historinë e saj.

Artistja bëri rrëfimin tejet prekës dhe emocional, në të cilin tregoi për sfidën për të rritur vajzat e saj si një nënë beqare.

Këtë të diel në Big Talk, asaj iu bë një surprizë shumë e bukur nga këngëtarët, Arben Beha dhe Besnik Caka, të cilët të inspiruar nga historia e Dafinës vendosen që të ia përgatitin një këngë kësaj të fundit.

Kjo e emocionoi shumë këngëtaren, e cila nuk mundi t’i mbaj lotët.

Në linqet më poshtë mund të dëgjoni një pjesë nga kënga, dhe emisionin e plotë.

Artikuj të ngjashëm