Kthesa, çka po ndodh mes Stresit dhe Julit?

By

Juliana dhe Stresi sot kanë filluar të mos debatojnë më së bashku.

Ata e kanë ndihmuar njëri-tjetrin në shumë punë, duke filluar nga kuzhina e për të vazhduar deri tek lavanderia.

Dy banorët e Big Brother Vip Kosova kanë bërë të ditur se për një javë nuk do të debatojnë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm