Kejvina nga ky moment e tutje mund të vdes e qetë (FOTO)

By

Bukuroshja Kejvina Kthella nga tani e tutje mund të ‘vdes e qetë’.

Arsyeja, nuk është asnjë nga ato që mendoni! Kjo për faktin sepse modelja ka takuar artistin e njohur ndërkombëtar Maluma në Itali me ç’rast kanë shkrepur një fotografi të përbashkët.

‘Tani mund të vdes. Mirëupafshim botë’ – ka deklaruar Kthella në postimin e bërë duke lënë të kuptohet se nuk ka më pengje pas takimit me artistin i cili duket të ketë qenë ëndrra e saj.

Nga tani e tutje, edhe ne mund të kemi një ide të përafërt për shijet e bukuroshes e cila ka preferuar që pjesën private ta mbajë të tillë në plot kuptimin e fjalës.

Ndryshe, kujtojmë që një takim dhe foto me Malumën arriti ta sigurojë edhe reperja Tayna e cila i kishte rënë në sy artistit latin edhe më herët kur i pati pëlqyer një prej postimeve të tij. /Prive.al

View this post on Instagram

Now I can die .. Good-Bye World!

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Artikuj të ngjashëm