Dafina iku në Maldive dhe Instagrami u pushtua nga fotot e saj me bikini!

By

Në pushime ajo pushoi nga gjithçka, përveç nga realizimi i fotografive të dedikuara për publikim në Instagram.

Këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri, që kaloi ca ditë pushimesh me familjen e saj në Maldive, pushtoi Instagramin me fotografi super seksi.

View this post on Instagram

Until next time! Back to ❄️ last bikini pic I promise 😂

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Zeqiri ka ekspozuar format e saja të tonifikuara e po ashtu, tatuazhet të cilat së fundmi në trupin e saj sa po vijnë e po shtohen.

Me poza atraktive, ajo e ka dëshmuar se vazhdon të mbetet njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës muzikore shqiptare. /Prive.al

View this post on Instagram

☘️

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm