Gent Fatali vjen me ‘I ka krejt’

By

Pas një pune disa javore, Gent Fatali ka publikuar para pak çastesh projektin e tij të ri të titulluar ‘I ka krejt’.

Kënga ka tekst të vetë Gentit dhe është punuar nga Mixey kurse videoklipi është realizuar nga Imagine Films.

Ky krijim muzikor flet për dashurinë duke e sjellur reperin pak më ndryshe.

Kujtojmë se projekti i fundit i tij ishte ‘Qka don ajo’ në bashkëpunim me Capital T që korri sukses mjaft të madh gjatë muajve të nxehtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm