A ka rregulla në dashuri sipas Majk?

By

Në 50 pyetjet e emisionit Prive këtë të shtunë, u përgjigj këngëtari Majk.

Artisti zbuloi shumë gjëra të cilat nuk ka i ka treguar më parë.

A ka rregulla në dashuri, që sa kohë jeton i vetëm dhe kush është shoku i tij i jetës, ndiqeni videon e mëposhtme për t’i kuptuar përgjigjet dhe më shumë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm