Kështu humbën peshë Gili dhe Big Mama

By

Të dyja këngëtaret kanë humbur drastikisht peshë së fundmi.

Me dhjetëra kilogramë të shkrira, Big Mama dhe Gili janë për tu admiruar për ndryshimet që kanë bërë për të mirë tek vetja e tyre.

Gili siç ka treguar edhe në Prive, ka mbajtur një dietë me bazë proteine derisa ka arritur që për katër muaj të humbë 27 kilogramë.

Rrëfimin e saj e gjeni në linkun më poshtë:

Ndërsa Big Mama, ka bërë një ndërhyrje kirurgjike gastrike, duke tkurrur lukthin në mënyrë që ta kontrollojë konsumimin e ushqimit.

Gjatë kësaj kohe, ajo është mësuar të hajë shpesh e ngapak, derisa alkoolin e ka pasur të ndaluar.

Intervista e fundit dhene per Prive: 

Artikuj të ngjashëm