TUNA DHE COZMAN NUK JANË NDARË!

By

Gjatë gjithë ditës së premte u përfol për një rrahje dhe ndarje mes çiftit Tuna dhe Cozman.

Madje fjalët shkuan aq larg sa që thanë që Tuna ka dhe syrin e mavijosur.

Këto shkrime i hodhi poshtë vetë artistja përmes një postimi në rrjetin social twitter.

Po për të treguar që akoma janë bashkë, artistët janë parë sonte në një ndër klubet e kryeqytetit Zone Club, madje komunikimi i tyre ishte i dashur pa nervozë si dhe nuk shiheshin shenja në fytyrën e Tunës.

E nëse kanë pas fjalë, nuk është diçka jo e zakonshme pasiqë çdo çift ballafaqohet edhe me zënka./Prive.al

tuna

Artikuj të ngjashëm