Bëhuni gati: Albumi i Stresit gati për publikim!

By

Stresi ka paralajmëruar albumin e tij të madh, e tashmë do të nis edhe publikimi i këtyre projekteve.

Tashmë gjithçka është gati për lansim.

Përpos projekteve solo, do të ketë edhe bashkëpunime.

Stresi përmes një postimi tregoi se “Archimed” është shumë pranë dhe mund të nisim numërimin prapa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm