Dafina dhe Ledri bashkë: Ja çka thotë reperi

By

Dyshja e ëndrrave në sytë e shumëkujt sonte do bëhen bashkë!

Reperi Ledri Vula dhe këngëtarja Dafina Zeqiri që përkundër rrjedhave të jetës ruajnë një raport të shkëlqyeshëm me njëri-tjerin sonte si dyshe do të performojnë në një prej klubeve të Tiranës.

Këtë e ka treguar vetë Ledri kur ka shpërndarë ballinën e koncertit nën mbishkrimin: ‘Festë e çmendur sonte’.

Me Dafinën përkrah si një dyshe tejet e pëlqyer, nuk ka se si të jetë ndryshe koncerti që do mbahet për pak orë. /prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm