Çiljeta – Afërditës: ‘Lëre mos fol se…”

By

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj kohëve të fundit po tregohet shunë aktive në komentim të fotove të kolegëve në rrjete sociale.

Komenti i fundit ka qenë tek një fotografi e Çiljetës ku kjo e fundit shfaqet bjonde në sekuencën e shkëputur nga xhirimet e ‘Më shum se dollar’.

Kanë qenë pikërisht flokët e Çiljetës, në stilin e ngjajshëm me të sajat ato që i kanë pëlqyer shumë modeles Dreshaj që ka lënë komentin e saj në foton e koleges.

‘Lëre mos fol se gati jam…’ – ka qenë replika e Çilit që siç duket ka fort mall për këtë stil tashmë kur është kthyer në zeshkane. /Prive.al/

Screenshot_2016-07-15-11-53-38

Artikuj të ngjashëm