Dafina dhe Arbëri bëhen prindër për herë të parë

By

Një lajm i bukur vjen nga familja e futbollistit Arbër Zeneli.

Ai dhe Dafina janë bërë prindër për herë të parë pak ditë më parë.

Përmes një postimi të përbashkët në rrjete sociale, çifti kanë bërë të ditur se vajza e tyre ka ardhur në jetë me datë 26.

Për më tepër, ata kanë zbuluar dhe emrin.

Bukuroshja e vogël quhet Ela.

Kujtojmë se çifti u martuan në qershor 2022 teksa në një intervistë për Prive, Dafina teksa fliste për planet e zgjerimit të familjes, tregoi se duan bashkë me Arbërin një familje të madhe.

Me jetë të gjatë Ela! /prive.al

Artikuj të ngjashëm