Në makinën e cilës këngëtare përfundoi Butrinti?!

By

Dita-ditës estrada shqiptare po konsolidon miqësi të reja për të cilat nuk është se kemi dëgjuar paraprakisht.

E tillë duket të jetë edhe shoqëria e krijuar mes Butrint Imerit dhe bukuroshes Morena Taraku.

Dyshja së fundmi janë parë tejet të afërt teksa kanë gjetur kohë që edhe përtej angazhimeve profesionale të takohen me njëri-tjetrin.

Dita e sotme ka kaluar në këtë formë për dy artistët që kanë kaluar kohë bashkë.

Kjo është vërejtur nga postimet e këngëtarit i cili është shfaqur sot në veturën e këngëtares ku pashmangshëm ishte edhe Moi, qenushi i racës pomerian i cili tash vetëm se është shndërruar në një senzacion mes artistëve të skenës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm