Da Ghost dhe Mc Kresha sjellin “Haram” (VIDEO)

By

Da Ghost dhe Mc Kresha janë bërë bashkë për këngën me titull “Haram” e cila pak minuta më parë është publikuar në YouTube.

Tekstin e kësaj kënge pa klip e kanë shkruar të dy reperët ndërkaq muzikën e ka bërë Valbeatz.

Projektin mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme bashkë me titra./Prive.al

Artikuj të ngjashëm