Cody Simpson reagon pas thashethemeve se tradhtoi Miley Cyrus

By

Cody Simpson dhe Miley Cyrus janë ende një artikull përkundër thashethemeve se këngëtari i “Golden Thing” tradhtoi të dashurën e tij ndërsa ishte në një udhëtim në Neë York City ditë para Krishtlindjes.

I dashuri i ri e tradhtoi Miley Cyrus?

“Nuk ka absolutisht asnjë të vërtetë për këtë histori,” u tha reprezentuesi i Simpson për US Weekly, të hënën, 23 dhjetor, në një deklaratë. “Cody doli me një mik dhe të gjithë pjesën tjetër është sajuar sajuar. Pikë. ”

Ndërsa Cyrus, 27 vjeçare, ende nuk ka komentuar për spekulimet e tradhtisë, motra e Simpson, Alli Simpson, pastroi ajrin të hënën.

“Ata janë ende bashkë,” tha Alli, 21 vjeçare, për Daily Mail Australia. “[Jordy Murray] është e dashura e shokut të tij më të mirë Ryan Mcarthy që disa vite. Ai po e viziton atë për dy ditë. ”

Burimi: Us Weekly

Artikuj të ngjashëm