Periudhë festash: Rina shfaqet krah të dashurit (FOTO)

By

Përflitej tash e një kohë.

Por, vetëm krejt së fundmi, Rina Balaj konfirmoi lidhjen me reperin me origjinë shqiptare me banim në Greqi, SinBoy.

E duket se nga ky moment e tutje, çifti shfaqen çdo herë e më shpesh bashkë.

Njejtë kanë vepruar sot kur Rina ka postuar një fotografi krah personit të zemrës në një mbrëmje fundviti në Greqi ku duket se po kalojnë kohë të mirë krah njeri-tjetrit.

LAJMI VIJON NËN FOTO

Kujtojmë se sonte me fillim nga ora 19:00 në Prive ju pret një intervistë ekskluzive nga Rina, e para pas shumë kohësh e shumë zhvillimesh në jetën private dhe atë profesionale.

Artikuj të ngjashëm