I dashuri i ri e tradhtoi Miley Cyrus?

By

Teksa Miley Cyrus ishte larg në Nashville, i dashuri i saj Cody Simpson e shfrytëzoi atë si një mundësi për të kaluar natën e së dielës duke bërë ahengje me gra të tjera në New York City.

 Cody had a fun night out without his girlfriend in New York City on Sunday

Konsumimi i pijeve alkoolike, kërcimi dhe puthjet ishin pjesë e natës së tij të egër.

Miley dhe këngëtari australian kanë qenë të pandarë që kur njoftuan lidhjen e tyre në tetor, por duket se koha larg njëri-tjetrit nuk po e bën lidhjen e tyre më të fortë.

Cody, 22 vjeçar, u pa në barin e Little Sister Lounge në West Village të NYC të dielën në mbrëmje, ku dëshmitarët okularë thuhet se e panë atë duke flirtuar dhe duke vallëzuar me një grup femrash dhe madje duke u puthur me njërën prej tyre.

Një burim i tha Radar Online: «Vajzat ishin kudo, rreth tij. Ai duket se e do vëmendjen ”.

Një tjetër i tha E!News se njëra nga femrat “e puthi në buzë” dhe grupi i zonjave më vonë u bënë bashkë me Cody dhe mikun e tij në një lokal tjetër.

Përveç grave, Cody, i cili thotë se është esëll që katër muaj, ishte rrethuar me shishe shampanje, pije alkoolike dhe lloje të tjera alkooli në sallë pritjeje.

Duke iu përgjigjur akuzave që ai e tradhtoi ose u nda me Miley, agjenti i tij i tha: “Nuk ka absolutisht asnjë të vërtetë për këtë histori.”

“Cody doli me një mik dhe e gjitha pjesa tjetër e ngjarjes është sajuar. Pikë.”

Motra e tij, Alli Simpson, e mbështeti atë deklaratë, duke i thënë Daily Mail Australia se vëllai i saj dhe Miley se dyshja “sigurisht që janë bashkë.”

 The couple has been showing fans just how close they truly are

Artikuj të ngjashëm