Çmimet e ‘frikshme’: Nuk do besoni sa ka hargjuar Geti vetëm në një këmishë (FOTO)

By

Getoar Selimi ka vite që e fortifikon pozicionin e tij si ikonë e modës.

Reperi i Babastars shpesh befason me kombinimet në veshje që i paraprijnë trendeve dhe tejkalojnë pritshmëritë e shoqërisë sonë.

E ky imazh normalisht se s’do mund të arrihej pa një investim të madh.

Blerjet e shtrenjta të Getit janë fakt me të cilin jemi familjarizuar por që hargjon mbi 1500 euro në një këmishë të vetme, mbase s’do na shkonte mendja.

E tillë ka qenë një prej këmishave të fundit të reperit e markës Valentino e cila kap çmimin e 1619 eurove.

Goxha shumë! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm