Kourtney Kardashian po largohet përkohësisht nga reality show i familjes së saj

By

Fansat nuk do ta shohin Kourtney Kardashian  në sezonin e ardhshëm të Keeping Up me Kardashians.

Gjatë një paraqitje të kohëve të fundit në Entertainment Tonight, nëna e tre fëmijëve zbuloi se ajo do të bënte një hap prapa nga reality show i familjes së saj për t’u përqëndruar te fëmijët e saj – djemtë Mason, 9, dhe Reign, 4, dhe vajza Penelope, 7.

Image result for keeping up with the kardashians posters

“Unë thjesht vendosa të kaloj më shumë kohë si nënë dhe të vendosja më shumë energjinë time atje,” i shpjegoi ajo ET‘s përpara se ti siguronte fansat duke thënë, “Por unë nuk po them lamtumirë.”

“Unë mendoj se ju do të duhet të shihni më shumë në sezonin e ri, sezonin 18,” vazhdoi Kourtney, 40 vjeç. “Ende nuk po transmetohet, por po filmohet. Tani, në këtë dhomë ”.

Sa i përket asaj nëse Kim dhe Khloé Kardashian besojnë se KUWTK do të vazhdojë pa Kourtney, motrat e saj të reja thanë ndërsa do të ju mungoj Kourtney në shfaqje, ata nuk besojnë se ajo do të largohet përgjithmonë.

 

Mbetet të shihet se si do të shtjellohet sezoni i ardhshëm i shfaqjes.

 

Burimi: People.com

Artikuj të ngjashëm